بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تاخیر در حرکت قطار تهران – پیشوا و اعتراض مردم

کد خبر: 41380 Print This Post
۰۹ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۰۹
تاخیر در حرکت قطار تهران – پیشوا و اعتراض مردم

http://www.bananews.irقطار تهران – پیشوا عصر امروز(سه‌شنبه) با توقف طولانی مدت در یک ایستگاه فرعی فاصله ۴۰ دقیقه‌ای را با دو ساعت تاخیر پیمود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) قطار تهران – پیشوا که معمولا یک تا دو هزار مسافر را حمل می‌کند، عصر امروز دقایقی پس از حرکت در ایستگاه بهرام که یک ایستگاه فرعی است و از جاده‌های ارتباطی فاصله طولانی دارد، متوقف شد.

یکی از مسافران این قطار درباره دلیل توقف آن در این ایستگاه به خبرنگار ایسنا گفت: در حالی که ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه قطار از تهران به حرکت درآمد و باید تا ساعت ۱۸ به ورامین می‌رسید، اما ناگهان قطار در ایستگاه بهرام متوقف شد و رییس قطار عنوان کرد که مردم باید پول بلیت را با نرخ جدید بدهند.

وی مدعی شد که پس از اینکه از دو ماه پیش نرخ بلیت این مسیر از ۶۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان افزایش یافته بود در دو سه روز گذشته این نرخ به ۱۵۰۰ تومان رسیده است که با اعتراض مسافران همراه بوده است.

به گفته این مسافر وقتی رییس قطار خواستار مبلغ اضافه شد، مسافران اعتراض کردند و همین موضوع باعث شد که حدود دو ساعت قطار از حرکت بازایستد.

ظاهرا خروج برخی مسافران از قطار و آمدن بر روی ریل باعث شده است که حرکت قطار تهران – مشهد نیز با تاخیر نیم ساعته در این مسیر مواجه شود.

قطار تهران – پیشوا(ورامین) پس از گفت‌وگوی مسئولان با مردم ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به حرکت درآمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها