بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح بیش از ۳ هزار کیلومتر راه و خط آهن تا تیر ۹۲

کد خبر: 40668 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۱:۱۴
افتتاح بیش از ۳ هزار کیلومتر راه و خط آهن تا تیر ۹۲

http://www.bananews.irمعاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح ۳ هزار و ۱۸۰ کیلومتر انواع شبکه های ریلی، آزادراهی، بزرگراهی و راه اصلی تا پایان سال آینده، گفت: اعتبار این پروژه ها ۵۷ هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال برآورد شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) احمد صادقی در گفتگو با مهر با اشاره به پروژه های راهسازی که در سال آینده به افتتاح می رسند، گفت: تا تیرماه سال آینده ۳ هزار و ۱۸۰ کیلومتر انواع شبکه های ریلی، آزادراهی، بزرگراهی و راه اصلی به افتتاح می رسد که اعتبار این پروژه ها ۵۷ هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی با اشاره به اجرای این پروژه ها، اظهار داشت: برخی از این پروژه ها شامل بزرگراه کمربندی شرقی کرمانشاه، بزرگراه کنار گذر شرقی اهواز، باند دوم بزرگراه پل سفید – قائم شهر و آزاد راه پل زال – اندیمشک است.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با اشاره به آزادراه پل زال – اندیمشک، تصریح کرد: برای این آزادراه ۲۴۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است که از این رقم، ۱۲۰ میلیارد تومان از سوی وزارت راه و شهرسازی و ۱۲۰ میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار پرداخت می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: راه اصلی باب انار – سروستان، راه‌آهن نهاوند – کرمانشاه و خط آهن قزوین- رشت حدفاصل قزوین- روشان هم از دیگر پروژه‌هایی است که تا پایان تیر ۱۳۹۲ به بهره‌برداری می‌ رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها