بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فراخوان راه‌آهن در جهت تامین قطعات مورد نیاز صنعت حمل‌ و نقل ریلی

کد خبر: 39763 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۲:۴۱
فراخوان راه‌آهن در جهت تامین قطعات مورد نیاز صنعت حمل‌ و نقل ریلی

http://www.bananews.ir/راه آهن جمهوری اسلامی ایران در فراخوانی از تمام تولیدکنندگان قطعات صنعت حمل و نقل ریلی خواست با حضور در نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی، نسبت به دریافت سفارش و تولید قطعات مورد نیاز این صنعت اقدام کنند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معاون امور ناوگان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: این فراخوان در راستای خودکفایی صنعت ریلی در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و به جهت تامین قطعات مورد نیاز صنعت حمل ‌و نقل ریلی کشور صورت گرفته است.

ˈبابک احمدیˈ سپس با اشاره به اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل‌ و نقل ریلی افزود: راه آهن جمهوری اسلامی اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل ‌و نقل ریلی، خدمات و تجهیزات وابسته را در تاریخ ۲۸ بهمن ماه لغایت یکم اسفند ماه سال‌ جاری با حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌کند.

وی افزود: این نمایشگاه به منظور حمایت از تولیدات و خدمات داخلی در راستای توسعه و خودکفایی بخش‌های مختلف صنعت حمل‌ و نقل ریلی و آشنایی هر چه بیشتر با فناوری‌ها و نوآوری‌ها در حوزه تولیدات و خدمات بر پا می‌شود.

احمدی در ادامه با اشاره به فراخوان ملی شرکت راه‌آهن به منظور تامین قطعات مورد نیاز صنعت حمل ‌و نقل ریلی کشور توسط تولیدکنندگان داخلی در این نمایشگاه گفت: شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، تسهیلات و شرایط ویژه‌ای را برای حضور تولیدکنندگان در این رویداد بین‌المللی در نظر گرفته است.

وی افزود: با توجه به نام ‌گذاری سال ‌جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال ˈتولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانیˈ، شرکت راه‌آهن، فراخوانی را به منظور تامین کلیه قطعات مورد نیاز صنعت حمل‌ و نقل ریلی کشور توسط تولیدکنندگان داخلی اعلام کرده و پیرو آن شرکت‌های بخش خصوصی می‌توانند با حضور در این نمایشگاه و بررسی توانایی‌های خود نسبت به دریافت سفارش و تولید قطعات مورد نیاز این صنعت اقدام کنند.

به گفته احمدی، علاوه بر اعلام آمادگی تعداد قابل توجهی از شرکت‌های داخلی تاکنون شرکت‌هایی از کشورهای هند، فرانسه، چین، ترکیه و امارات برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها