بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 19 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رشد هفت درصدی جابجایی مسافر شرکت رجا در ناحیه آذربایجان

کد خبر: 3436 Print This Post
۲۷ دی ۱۳۸۹ | ۱۰:۳۹
رشد هفت درصدی جابجایی مسافر شرکت رجا در ناحیه آذربایجان

رئیس نمایندگی رجا در ناحیه آذربایجان از رشد هفت درصدی جابجایی مسافر در ۹ ماه نخست سالجاری خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت قطارهای مسافری رجا،’علیرضا سلیمانی’ افزود:در ۹ ماه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و ۳۷۴ هزار نفر در ناحیه آذربایجان با قطارهای مسافری جابه‌جا شدند که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود ۷ درصد رشد داشت.

وی ادامه داد: از این تعداد مسافر جابه‌جا شده، بالغ بر یک میلیون و ۱۴۵ هزار نفر با قطارهای داخلی و افزون بر۳۹ هزار و ۶۰۰ نفر با قطارهای بین المللی سفر کردند.

سلیمانی با اشاره به اهمیت قطارهای محلی و حومه‌ ای در این ناحیه گفت : بیش از ۱۸۸ هزار و ۵۰۰ نفر با قطارهای محلی طی این مدت جابه‌جا شدند که بالغ بر ۸۶ هزار نفر از آنها دانشجو بودند.

وی در خصوص تعمیرات واگن‌های مسافری در ناحیه آذربایجان اظهار داشت:در این مدت ۱۱ هزار و ۳۶۵ دستگاه واگن مسافری تحت تعمیرات جاری و ۲۱ دستگاه دیگر نیز تحت تعمیرات اساسی قرار گرفتند، ضمن اینکه ۱۲ دستگاه واگن آلمانی جدید برای ورود به ناوگان ریلی مسافری کشور نیز آماده سازی شد.

سلیمانی با اشاره به آمادگی رجا برای فصل زمستان گفت: کلیه سالن‌های مسافری از لحاظ تجهیزات گرمایشی کنترل و بازدید شدند، ضمن اینکه وضعیت ایستگاه‌های عجب شیر، آذر بناب، آذرشهر، سلماس، جلفا، شرفخانه و رازی از لحاظ تجهیز امکانات و خدمات ( نصب تابلوهای راهنما، سیستم آب گرم، رنگ آمیزی و … ) مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

وی در خصوص پیگیری پروژه‌های عمرانی ناحیه آذربایجان هم گفت : عملیات احداث خط شارژ با هزینه ۴۰۰ میلیون ریال و کابل کشی در ایستگاه جلفا به بهره‌برداری رسیده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها