بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

‌توسعه راه‌آهن اصلی‌ترین رویکرد شرکت ساخت زیربناهای حمل و نقل است

کد خبر: 295 Print This Post
۰۸ آذر ۱۳۸۹ | ۱۰:۱۷
‌توسعه راه‌آهن اصلی‌ترین رویکرد شرکت ساخت زیربناهای حمل و نقل است

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: استراتژی اصلی این شرکت ‌توسعه خطوط ریلی در سراسر کشور است.

مسعود رهنما ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: از دیگر اولویت‌های شرکت ساخت احداث و توسعه آزادراه‌ها در کشور است که به همین منظور در زمان مسئولیت قبلی اینجانب در معاونت ساخت و توسعه آزادراه‌ها، توانستیم احداث ۲۴۸۰ کیلومتر آزادراه را به تصویب دولت برسانیم.

وی در تشریح رویکردهای اصلی شرکت ساخت و توسعه خاطر نشان کرد: تهیه، تدوین و پیشنهاد سیاست‌ها و خط مشی‌ها در زمینه توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل و در چارچوب اهداف برنامه پنجم توسعه کشور از جمله اقدامات مهم پیش روی شرکت ساخت است.

رهنما ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها در شرکت ساخت و توسعه، طراحی و مدیریت ساخت زیربناهای حمل و نقل و نظارت بر اجرای طرح های عمرانی از طریق عقد قرار‌داد با پیمانکاران و مشاوران ذیصلاح است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه اضافه کرد: فراهم کدن تمهیدات لازم به منظور مشارکت بخش‌های دیگر اعم از تعاونی، عمومی و خصوصی در توسعه امور زیربنایی حمل و نقل و استفاده از خدمات آنها جهت انجام مطالعات، اجرا و نظارت طرح‌ها به منظور کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و ارتقا سطح خدمات از دیگر اهدافی است که در جهت تحقق آن تلاش خواهیم کرد.

رهنما استفاده از تسهیلات داخلی و خارجی به منظور تسریع در ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور را از دیگر موارد مهمی دانست که در شرکت ساخت و توسعه دنبال خواهد شد.

شایان ذکر است.

به گزارش فارس مراسم تودیع با احمد مجیدی مدیرعامل سابق شرکت ساخت و معرفه مسعود رهنما مدیرعامل فعلی این شرکت روز گذشته بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

منبع: فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها