بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مهمترین مشکل صنعت حمل و نقل ریلی کشور تامین منابع مالی

کد خبر: 20271 Print This Post
۲۳ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۸
مهمترین مشکل صنعت حمل و نقل ریلی کشور تامین منابع مالی

http://www.bananews.ir/مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی گفت: مهمترین مشکل ما در بخش حمل و نقل ریلی در کشور، تامین منابع مالی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‘عبدالعلی صاحب محمدی’ شامگاه یکشنبه در مراسم بهره برداری از ایستگاه راه آهن شیراز افزود: منابع موجود در بخش حمل و نقل ریلی کافی نیست و باید با استفاده از روش ها و ساز و کارهای مناسب از جمله روش ‘BOT ‘ زمینه حضور بخش خصوصی داخلی و خارجی و استفاده از توان و منابع این بخش را فراهم کنیم.

وی گفت: امروز صددرصد ظرفیت بخش مسافری و ۸۰ درصد ظرفیت بخش باری کشور در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته و تلاش می کنیم ظرفیت بخش باری را نیز به صددرصد برسانیم.

وی، ارتقای ایمنی و افزایش سرعت در راه آهن کشور و افزایش کیفیت را از برنامه های راه اهن بیان کرد.

صاحب محمدی گفت: دهه توسعه حمل و نقل ریلی کشور شروع شده و در طول این دهه حرکت های مهم و اثرگذار برای توسعه شبکه ریلی کشور را شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی افزود: با اتصال چهار استان فارس، سیستان و بلوچستان، همدان و آذربایجان غربی به شبکه ریلی کشور، تعداد استان های متصل به این شبکه به ۲۳ استان رسید و راه اندازی شبکه ریلی چند استان دیگر نیز در دست برنامه ریزی است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها