بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد و چگونگی منطقی شدن قیمت بلیت قطار

کد خبر: 20087 Print This Post
۱۸ آبان ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۵
نیکزاد و چگونگی منطقی شدن قیمت بلیت قطار

http://www.bananews.irوزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که با تعامل، سعی می‌کنیم رجا سرپا بایستد و به مردم نیز فشار وارد نشود، تصریح کرد: رجا خصوصی شده است و ما در جهت رعایت حال مردم قصد داریم کاری کنیم که رجا ضرر نکند و مردم هم معطل نشوند؛ به‌ علاوه قیمت بلیت به یک‌باره بالا نرود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس علی نیکزاد در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این سوال که با توجه مشکلات پیش آمده بین راه‌آهن و شرکت قطار‌های مسافری رجا آیا تصمیمی بر واقعی شدن قیمت بلیت دارید؟ اظهار کرد: رجا به سازمان تامین اجتماعی واگذار شده است و طی دو جلسه با مسوول محترم تامین اجتماعی در این حوزه و مدیر عامل راه‌آهن صحبت کرده‌ام.

وی با تاکید براین‌که حرف رجا منطقی است، اضافه کرد: رجا خصوصی شده است و ما در جهت رعایت حال مردم قصد داریم کاری کنیم که رجا ضرر نکند و مردم هم معطل نشوند به‌ علاوه قیمت بلیت به یک‌باره بالا نرود.

نیکزاد در ادامه با بیان این‌که جلسه آخر خوب بود و توافقاتی صورت گرفته است، گفت: مسائل پیش روی رجا را برطرف می‌کنیم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: با تعامل، سعی می‌کنیم رجا سرپا بایستد و به مردم نیز فشار وارد نشود.

نیکزاد با تاکید بر این‌که مسئله بدهی رجا به راه‌آهن و طلبش از دولت را نیز حل می‌کنیم، تصریح کرد: اگر قیمت بلیت افزایش یابد با طی مراحل قانونی این امر صورت می‌گیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها