بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برخورد جدی با مرتکبین تخلفات حادثه‌ساز در شبکه ریلی

کد خبر: 1877 Print This Post
۰۶ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۲۵
برخورد جدی با مرتکبین تخلفات حادثه‌ساز در شبکه ریلی

www.BanaNews.irمدیر عامل راه آهن در جلسه ستاد عالی ارتقای ایمنی بر برخورد جدی و موثر با عاملین و مسببین سوانح ریلی به منظور ایجاد نظم و انضباط و رعایت بیشتر مقررات سیر و حرکت تاکید کرد.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، عبدالعلی صاحب محمدی در پانزدهیمن جلسه ستاد عالی ارتقاء ایمنی راه آهن با تاکید بر اهمیت موضوع ایمنی در شبکه ریلی گفت: ایمنی زمانی محقق می شود که هزینه تخلف بالا رود و برخورد جدی و سریع با عاملین حوادث ریلی و رعایت مقررات سیر و حرکت و ایجاد نظم و انضباط، به کاهش سوانح و افزایش ایمنی منجر می شود و از وارد شدن خسارت به بیت المال جلوگیری می کند.

وی با تاکید بر توجه ویژه به امر آموزش مامورین فنی راه آهن، افزود: آموزش مستمر لکوموتیورانان، روسای قطار و مامورین سیر و حرکت از مواردی است که در ارتقاء ایمنی و کاهش سوانح ریلی نقش بسزایی خواهد داشت.

رئیس ستاد عالی ارتقای ایمنی راه آهن خاطر نشان کرد: در راستای افزایش سیر ایمن قطارها در محور تهران – مشهد، عملیات بازسازی بلاک پیشوا – ابردژ در محدوده اداره کل راه آهن تهران به زودی آغاز خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره راه آهن همچنین از راه اندازی پنجمین قطار ریل باس در مسیر تبریز – تربیت معلم در آینده نزدیک خبر داد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها