بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واگذاری امور راه آهن به بخش‌خصوصی و افزایش بهره وری

کد خبر: 10027 Print This Post
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۴۰
واگذاری امور راه آهن به بخش‌خصوصی و افزایش بهره وری

مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: با واگذاری بسیاری از امور راه‌آهن به بخش خصوصی بهره‌وری در این بخش بیش از۲۰۰ درصد افزایش یافته است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا احتشامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از امور راه‌آهن جنوب به بخش غیردولتی واگذار شده و توسط مردم مدیریت می‌شود.

وی افزود: تمام امور بخش تعمیرات ناوگان همانند لکوموتیوها و واگن‌ها و بخش نگهداری، به‌سازی و بازسازی خطوط راه‌آهن و بخشی از امور سیر و حرکت از جمله اموری است که در راه‌آهن جنوب به بخش غیردولتی واگذار شده است.

احتشامی خاطرنشان کرد: با واگذاری این امور به بخش غیر دولتی، نظارت در راه آهن جنوب بیشتر خواهد شد و با توجه به این که بهبود کیفیت در این اداره کل اهمیت ویژه‌ای دارد بهره‌وری نیز افزایش خواهد یافت.

مدیرکل راه‌آهن جنوب بیان کرد: با واگذاری بسیاری امور به بخش خصوصی، نیروی انسانی مشغول در آن امور بیکار نخواهند شد بلکه تحت مدیریت بخش خصوصی به کار خود ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها