بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بازگشت یک هواپیما به فرودگاه پس از برخورد با پرنده

کد خبر: 8777 Print This Post
۲۲ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۲
بازگشت یک هواپیما به فرودگاه پس از برخورد با پرنده

www.BanaNews.irیک هواپیمای مسافری با مکیده شدن یک پرنده به داخل یکی از موتورهایش اندکی پس از اوج گرفتن از ساکرامنتو، ناچار به بازگشت شد و به‌سلامت فرود آمد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) پرواز ۸۶۹ آلاسکا ایرلاینز تازه از فرودگاه بین‌المللی ساکرامنتو به هوا برخاسته بود که یک پرنده به داخل موتورش مکیده شد اما موتور هواپیما همچنان به‌کار کردن ادامه داد و خلبان هواپیما را به فرودگاه بازگرداند.

به گفته سخنگوی این شرکت هواپیمایی، ۱۶۳ نفر شامل شش خدمه پرواز در هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ بودند.

هنوز خسارت حاصل از برخورد پرنده به این هواپیما ارزیابی نشده است.

این هواپیما به مقصد جزیره ماوی هاوایی پرواز می‌کرد و پس از این حادثه، مسافران به هواپیمای دیگری برای رفتن به ماوی منتقل داشتند.

به گفته سخنگوی فرودگاه، حوادث برخورد پرنده دیگر با پروازهای انجام گرفته از فرودگاه ساکرامنتو که در شمال کالیفرنیا است، وجود داشته است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها