بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش پروازهای نشست و برخاست بین‌المللی در کشور

کد خبر: 8762 Print This Post
۲۲ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۴
افزایش پروازهای نشست و برخاست بین‌المللی در کشور

در تعطیلات نوروز، پروازهای بین‌المللی که به ۵۸ شهر در ۳۶ کشور دنیا انجام شد افزایش چشمگیری پیدا کرده است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) کنترلرهای ترافیک هوایی مرکز کنترل فضای کشور موفق شدند در روزهای ابتدایی سال ۹۰ با سرویس دهی و مدیریت تعداد ۲۰ هزار و ۱۷۷سورتی پرواز، سفرهای هوایی ایمنی را برای مردم فراهم کنند.

بر اساس این گزارش در این ایام هفت‌هزار و ۸۷۸ سورتی پروازهای داخلی، هفت‌ هزار و ۴۳۶ پرواز عبوری و چهار هزار و ۴۲۹ سورتی پرواز بین‌المللی انجام شده است و بر اساس آمار جامعه متخصصین مراقبت پرواز ایران، در تعطیلات امسال تعداد پروازهای نشست و برخاست بین‌المللی در فضای کشور، بیش از ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

بر این اساس به طور میانگین روزانه ۴۴۰ پرواز داخلی، ۲۴۲ پرواز بین المللی و ۴۱۴ پرواز عبوری انجام شده که در مجموع روزانه به طور میانگین هزار و ۱۲۰ پرواز در فضای کشور انجام شده است که در نهایت جابه‌جایی یک میلیون و ۱۰۰ هزار مسافر از طریق حمل و نقل هوایی را در پی داشته است.

همچنین در این ایام میانگین تاخیرات در مسیرهای داخلی و خارجی دو درصد کاهش یافته است و به گفته مسئولان عملکرد شرکت‌ها در نوروز جاری در مقایسه با سال گذشته مطلوب‌تر بوده و تعداد شاکیان نیز کاهش یافته است.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا طی سال ۱۳۸۹ بیش از ۴۲ میلیون نفر از طریق فرودگاههای کشور مسافرت کرده‌اند که از این تعداد بیش از ۳۳ میلیون نفر مسافر پروازهای داخلی و حدود ۹ میلیون نفر مسافر پروازهای خارجی بوده‌اند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها