بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 24 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

یک شرکت هواپیمایی ایران پروازهای خود به اروپا را افزایش می‌دهد

کد خبر: 791 Print This Post
۲۰ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۹
یک شرکت هواپیمایی ایران پروازهای خود به اروپا را افزایش می‌دهد

www.bananews.irیک شرکت هواپیمایی ایران اعلام کرد به منظور تامین تقاضای رو به رشد پرواز بین ایران و اروپا تعداد پروازهای خود به آلمان و ترکیه را افزایش خواهد داد .

شرکت ماهان ایر ایران اعلام کرد به منظور تامین تقاضای رو به رشد پروازهای هوایی بین ایران و اروپا تعداد و ظرفیت پروازهای خود به شهرهای دوسلدورف و استانبول را افزایش خواهد داد .

مدیر بخش بازاریابی و توسعه مسیرهای پروازی شرکت ماهان تاکید کرد آلمان و ترکیه دو بازار مهم برای شرکت ماهان به شمار می روند و افزایش تقاضا برای مسافرتهای هوایی خاور میانه به این دو کشور موجب خواهد شد تا شرکت ماهان ظرفیت و تعداد پروازهای خود به این کشور را افزایش دهد . فکر می کنم افزایش تعداد پروازهای ماهان ایر موجب خواهد شد تا تعداد مسافرتهای هوایی به ایران نیز از طریق ترکیه و آلمان افزایش یابد .

بر اساس این گزارش تعداد پروازهای این شرکت به استانبول از پنج پرواز در هفته به یک پرواز در روز افزایش خواهد یافت و تعداد پروازهای تهران دوسلدورف نیز از ۳۱ ژانویه ۲۰۱۱ از چهار به پنج پرواز در هفته افزایش خواهد یافت .

 

 

منبع: فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها