بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دو هولوگرام کارمند فرودگاه شدند!

کد خبر: 4453 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۲:۲۹
دو هولوگرام کارمند فرودگاه شدند!

www.BanaNews.irبخش خدمات رسانی به مسافران در فرودگاه منچستر انگلیس از هولوگرامهای دو کارمند خود را برای یادآوری مقررات مربوط به حمل مایعات به داخل هواپیما استفاده می کند.

به فرودگاه منچستر خوش آمدید، یادآور می شویم که امکان بردن مایعات به داخل هواپیما وجود ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، اینها جملاتی است که از این پس دو هولوگرام و یا چهره مجازی برای یادآوری مقررات مربوط به حمل مایعات به داخل هواپیما می گویند.

این هولوگرامها مربوط به دو کارمند این فرودگاه به نامهای “جان والش” و “جولی کاپر” هستند. درحقیقت علاوه بر مسئولت عادی که این دو کارمند انجام می دهند کالبدهای مجازی آنها نیز به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند.

براساس گزارش تلگراف، هولوگرام این دو کارمند در ترمینال ۱ فرودگاه منچستر در بخش امنیتی فرودگاه به مسافران توضیح می دهند که مایعات را به داخل هواپیما حمل نکنند و هنگام ورود به هواپیما کارت پرواز خود را آماده داشته باشند.

جولی آرمسترانگ، مدیر بخش خدمات رسانی این فرودگاه در این خصوص گفت: “ما همیشه به دنبال راههایی برای استفاده تجربیات جدیدی برای ارائه خدمات به مشتریان فرودگاه خود هستیم. در حقیقت پس از ۴ سال که از اجرایی شدن قانون عدم امکان حمل مایعات به داخل هواپیما می گذرد هنوز بسیاری از مسافران این مسئله را فراموش می کنند. به هر حال ما نمی خواهیم که مایعات آنها را در زمان عبور از گیت های امنیتی بگیریم بنابراین تصمیم گرفتیم برای تقویت مقررات مربوط به مایعات از روشهای جدیدی استفاده کنیم.”

وی افزود: “شاید استفاده از این هولوگرامها به ما کمک کند. جان و جولی دو تن از محبوب ترین کارمندان بخش خدمات به مشتریان هستند بنابراین امیدوارم که چهره مجازی آنها بتواند به ما در حل مشکل حمل مایعات کمک کنند.”

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها