بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ترکیش ایرلاینز ۹۵ هواپیما از بوئینگ می‌خرد

کد خبر: 42671 Print This Post
۲۱ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۶:۵۶
ترکیش ایرلاینز ۹۵ هواپیما از بوئینگ می‌خرد

http://www.bananews.ir/ترکیش ایرلاینز تنها چند هفته پس از دادن یک سفارش بزرگ به ایرباس، اعلام کرد که در مجموع ۹۵ فروند هواپیمای بدنه باریک از بوئینگ خریداری خواهد کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این شرکت هواپیمایی که برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار هواپیمایی جهان، استراتژی رشد را با جدیت دنبال می‌کند، سفارش قطعی برای ۷۰ فروند و گزینه برای خرید ۲۵ فروند دیگر از هواپیماهای بوئینگ در فاصله سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ را اعلام کرد.

سفارش این شرکت برای خرید ۲۰ فروند بی ۸۰۰-۷۳۷، ۶۵ فروند بی ۸-۷۳۷ مکس و ۱۰ فروند بیب ۹-۷۳۷ مکس است.

ترکیش ایرلاینز ۳۹ میلیون مسافر را در سال گذشته جابجا کرد و انتظار دارد شمار مسافرانش در سال جاری به ۴۶ میلیون نفر و تا سال ۲۰۲۰ به ۹۰ میلیون نفر رشد کند.

به گزارش رویترز، این شرکت هواپیمایی که سال گذشته هشت میلیارد دلار فروش داشت، قصد دارد به فروش سالانه ۱۸ میلیارد دلار در هفت سال آینده دست پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها