بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

الگوریتمی برای پیش‌بینی تاخیر هواپیماها

کد خبر: 42620 Print This Post
۲۰ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۱۱
الگوریتمی برای پیش‌بینی تاخیر هواپیماها

http://www.bananews.ir/شرکت سازنده موتور هواپیمای GE با همکاری خطوط هوایی آلاسکا و کمپانی Kaggle تلاش کرده الگوریتمی را برای پیش‌بینی زمان رسیدن هواپیماها به فرودگاه ارائه دهد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، مهندسان حاضر در این طرح و برندگان دور اول رقابت Flight Quest، از مدل‌های ریاضی برای ابداع شیوه‌های جدید پیش‌بینی خود بهره برده‌اند.

گزارش‌های رسیده از شرکت GE نشان می‌دهد که نرخ‌های خطای تیم حاضر (فقط یک تفاوت چند دقیقه‌ای) از ۴۹ درصد ارتقا در استاندارد صنعتی حکایت دارند.

به گفته مقامات این کمپانی، یک تیم مقیم سنگاپور، در واقع از ترکیبی از مدل‌های پیش‌بینی تصادفی و افزایش شیب استفاده کرده‌ است.

میانگین‌ خطای این مدل‌ها ۴٫۲ و ۳٫۲ دقیقه به ترتیب برای ورود به باند و گیت اعلام شده است.

طراحان و دانشمندان از ۵۸ کشور بیش از سه هزار ایده را در رقابت برای کسب جایزه ۶۰۰ هزار دلاری ارائه دادند، این در حالی است که تعدادی از آن‌ها تاکنون در هیچ هواپیمایی قدم نگذاشته‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها