بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

جابه‌جایی ۴۲ میلیون مسافر در فرودگاه‌های کشور

کد خبر: 42512 Print This Post
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۱۲
جابه‌جایی ۴۲ میلیون مسافر در فرودگاه‌های کشور

http://www.bananews.ir/مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از اعزام و پذیرش بیش از ۴۲ میلیون مسافر در سال گذشته در فرودگاه‌های کشور خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمود رسولی‌نژاد گفت: از این تعداد نزدیک به ۳۳٫۹ میلیون نفر مسافر داخلی و ۸٫۶ میلیون نفر مسافر بین‌المللی از فرودگاه‌های کشور اعزام و پذیرش شده‌اند.

وی با اشاره به ارائه خدمات ناوبری برای نشست و برخاست هواپیماها در فرودگاه‌ها، خاطر نشان کرد: این خدمات شامل پروازهای داخلی، بین‌المللی و نظامی بود که در مجموع، نشست و برخاست ۴۷۶ هزار و ۴۶۸ فروند هواپیما را شامل می‌شد.

به گفته رسولی‌نژاد از این تعداد ۲۹۳ هزار و ۶۰۶ فروند مربوط به پروازهای داخلی، ۶۲ هزار و ۵۶۲ فروند پروازهای بین‌المللی و ۱۲۰ هزار فروند پروازهای نظامی و … بوده است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور ارائه خدمات ناوبری به پروازهای عبوری از فراز کشور را نیز شامل ۱۶۴ هزار و ۵۵۰ پرواز عنوان و اظهار کرد: ارسال و پذیرش بار همراه و غیر همراه هوایی از طریق فرودگاه‌ها نیز در دو حوزه داخلی و بین‌المللی صورت گرفت و در مجموع ۴۲۱ هزار تن بار را شامل شد که ۲۵۷ هزار و ۵۰۰ تن آن داخلی و ۱۶۳ هزار و ۵۰۰ تن آن بین‌المللی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها