بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اطمینان بویینگ از یافتن راه حل قطعی برای مشکل باطری

کد خبر: 42094 Print This Post
۲۲ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۱:۲۹
اطمینان بویینگ از یافتن راه حل قطعی برای مشکل باطری

http://www.bananews.ir/بویینگ مطمئن است که تغییرات پیشنهادی برای هواپیمای ۷۸۷ دریم لاینر، مشکلات باطری که موجب زمین‌گیر شدن این هواپیما شده را به طور قطعی حل می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رندی تینست – نایب رییس بازاریابی هواپیماهای تجاری بویینگ – در یک کنفرانس هواپیمایی اظهار کرد: راه حل پیشنهاد شده از سوی شرکتش برای هواپیمای ۷۸۷ مورد ارزیابی مقامات هواپیمایی آمریکا قرار گرفته و یک راه حل قطعی برای مشکلات این هواپیما است.

به گفته وی این راه حل، سه لایه ایمنی را برای این هواپیما فراهم می‌کند و راه حلی است که بنا بر باور بویینگ، خدمات مطمئن ۷۸۷ در آینده را تضمین می‌کند.

۵۰ فروند از هواپیمای دریم لاینر پس از آتش گرفتن باطری‌های یون لیتیومی در دو فروند از این هواپیماها، به دستور مقامات رسمی در سراسر جهان به طور موقت از ناوگان پرواز ایرلاین‌ها خارج شدند.

این مدیر ارشد بویینگ همچنین از پیشرفت قابل توجه این شرکت در ساخت مدل به‌سازی شده ای از هواپیمای پرفروش ۷۷۷ خبر داد.

وی گفت: بر مبنای مجموعه ای از شاخص‌های صنعت، بویینگ همچنان شاهد بازار قوی با وجود نامعلومی وضعیت اقتصاد جهان است.

به گزارش رویترز، تقاضا برای هواپیماهای جدید از اقتصادهای در حال توسعه ای مانند چین، آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین انجام می گیرد در حالیکه درخواست بالایی برای جایگزینی هواپیما در آمریکا، اروپا و روسیه وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها