بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش نرخ بلیت پروازهای خارجی

کد خبر: 41167 Print This Post
۰۶ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۴۱
کاهش نرخ بلیت پروازهای خارجی

http://www.bananews.irاز دو روز گذشته نرخ بلیت پروازهای خارجی با توجه به کاهش نرخ ارز، هشت درصد کاهش یافته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نرخ بلیت پروازهای خارجی پس از افزایش نرخ سوخت در چند ماهه گذشته با توجه به تغییرات نرخ ارز تغییر می‌کند.

از دی ماه گذشته طبق تصمیم مسئولان سازمان هواپیمایی کشور مقرر شد با توجه به نوسان نرخ ارز، نرخ بلیت پروازهای بین‌المللی شناور باشد؛ به گونه‌ای که نرخ ارز توسط بانک مرکزی مشخص و به شرکت مرجع اعلام شود و تمامی ایرلاین‌هایی که در خطوط پروازی منتهی به ایران پرواز می‌کنند، نرخ بلیت خود را بر این مبنا تغییر دهند.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به عنوان مرجع نرخ ارز برای شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی مشخص شده است به گونه‌ای که این شرکت قیمت ارز را روی خروجی سایت خود قرار داده و تمامی شرکت‌ها بلیت خود را بر مبنای این نرخ می‌فروشند.

تا اوایل بهمن ماه نرخ ارزی که بلیت‌های هواپیما در پروازهای خارجی بر مبنای آن مشخص می‌شد ۳۶۷۰ تومان بود اما با توجه به روند کاهشی قیمت دلار در بازار آزاد، نرخ ارز مرجع برای تعیین قیمت بلیت پروازهای بین‌المللی نیز کاهش یافت.

در حال حاضر قیمت بلیت پروازهای خارجی با دلار ۳۴۰۰ تومان تعیین و به متقاضیان اعلام می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها