بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری قزوین مالک چهار فرودگاه کشور شد

کد خبر: 39947 Print This Post
۱۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۵۹
شهرداری قزوین مالک چهار فرودگاه کشور شد

http://www.bananews.ir/شهردار قزوین گفت: شهرداری قزوین علاوه بر فرودگاه خدمات ویژه قزوین، مالکیت ۳ فرودگاه خدمات ویژه دیگر کشور را در اختیار دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد نصرتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: علاوه بر فرودگاه شهر قزوین، مالکیت سه فرودگاه دیگر در شهرهای گنبد، شیراز و دزفول نیز در اختیار شهرداری قزوین است.

وی افزود: این سه فرودگاه، از فرودگاه های زیر مجموعه فرودگاه قزوین هستند که در این شهرها قرار دارند و با انتقال مالکیت فرودگاه قزوین به شهرداری، این سه مجموعه نیز در اختیار شهرداری قزوین قرار خواهد گرفت.

شهردار قزوین بیان کرد: اگر همراهی و نگاه استان برای تبدیل این فرودگاه از خدمات ویژه به مسافربری مثبت باشد، به طور یقین برای گسترش آن برنامه ریزی خواهیم کرد و با مطالعات بیشتری برای جذب منابع مالی مورد نیاز اقدام خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: تبدیل فرودگاه خدمات ویژه به یک فرودگاه مسافربری به دلیل اینکه یک طرح ملی و کشوری محسوب می‌شود، نیازمند مساعدت و همراهی مسئولان استان است.

نصرتی یادآور شد: کار انتقال مالکیت این فرودگاه که با اعتباری بالغ بر ۳۳۵ میلیارد ریال خریداری شده است، از شرکت خصوصی سازی به شهرداری قزوین هنوز به اتمام نرسیده و به محض به اتمام رسیدن این پروژه برای استفاده بهینه از فرودگاه برنامه ریزی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها