بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

هروقت هواپیما پر از مسافر شود،‌پرواز «تهران-قاهره» راه‌اندازی می‌شود

کد خبر: 24 Print This Post
۳۰ آبان ۱۳۸۹ | ۱۳:۰۲
هروقت هواپیما پر از مسافر شود،‌پرواز «تهران-قاهره» راه‌اندازی می‌شود
مشکل اصلی مسافر است و احتمالا در یکی از زمان‌های پرسفر، مثلا ژانویه، ۲۲ بهمن و نوروز یا هر زمان دیگری که مطمئن باشیم که هواپیما از مسافر پر می‌شود پرواز تهران -قاهره راه‌اندازی می‌شود/راه‌اندازی این پرواز زمان‌بر است.

ایلنا: مدیرعامل شرکت هواپیمایی «کیش‌ایر»‏،حدود یک ماه و نیم پیش اعلام کرده بود که پروازهای تهران – قاهره احتمالا از دو تا سه هفته دیگر آغاز می‌شود، اما این پروازها هنوز راه‌اندازی نشده است. کاپیتان سعید بهاری علت تاخیر در عملیاتی شدن این پروازها را به پایان نرسیدن قراردادهای جانبی بین شرکت‌های هواپیمایی دو کشور و آژانس‌های مسافرتی می‌داند و می‌گوید: در حال حاضر مشغول بازاریابی و تعامل با شرکت‌های مصری هستیم و در اولین فرصتی که بدانیم‏‌، این پروازآنقدر مشتری دارد که هواپیما پراز مسافر شود‏‌، پرواز تهران- قاهره را راه‌اندازی می‌کنیم.
کاپیتان سعید بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: موافقت‌نامه‌های اصلی و اولیه در رابطه با راه‌اندازی پرواز قاهره – تهران انجام شده است اما هنوز کار قراردادهای جانبی به اتمام نرسیده است.
او ادامه داد: درحال حاضر شرکت‌ هواپیمایی «کیش‌ایر» با شرکت‌های هواپیمایی قاهره برای راه‌اندازی پرواز قاهره- تهران درحال مذاکره و چانه‌زنی است و شرکت‌های تجاری و آژانس‌ها نیز با شرکت‌های مصری درحال تعامل برای جذب مشتری برای این پرواز هستند.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر تصریح کرد: از آنجایی که ایران و مصر، چندین سال ارتباطی با هم نداشته‌اند، راه‌اندازی این پروازها و بازاریابی برای آن اندکی زمان بر است.
بهاری گفت:کشور ایران و مصر موافقت‌نامه اصلی راه‌اندازی پرواز تهران – قاهره را امضاء کرده‌اند اما هنوز کارهای بازاریابی باقی مانده است.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی «کیش‌ایر» در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چه زمانی این پرواز راه‌اندازی شود، گفت: مشکل اصلی مسافر است و احتمالا در یکی از زمان‌های پرسفر، مثلا ژانویه، ۲۲ بهمن و نوروز یا هر زمان دیگری که مطمئن باشیم که هواپیما از مسافر پر می‌شود این پرواز راه‌اندازی می‌شود.
او ادامه داد: آژانس‌های مسافرتی دو کشور درحال تعامل با یکدیگر هستند و بازاریابی برای این پروازها درحال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها