بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شرط ورود هواپیماهای قطری به روایت وزیر راه

کد خبر: 19856 Print This Post
۱۱ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۲
شرط ورود هواپیماهای قطری به روایت وزیر راه

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در تلاش هستیم ناوگان هوایی کشور را با حفظ اصالت و هویت ناوگان داخلی گسترش دهیم، در پاسخ به این سوال که گفته شده قرار است از برخی خطوط هوایی خارجی در پروازهای داخلی استفاده شود، گفت: هیچ هواپیمای خارجی مستقیم نمی‌تواند در داخل جمهوری اسلامی ایران پرواز کند، البته در صورتی که آنها زیر نظر خطوط هوایی داخلی ایران قرار بگیرند این امکان برای آنها وجود دارد و اگر این امر تحقق پیدا کند، خوب است.

علی نیکزاد در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در صورتی که این موضوع قطعی شود به اطلاع مردم می‌رسانیم، در پاسخ به این سوال که گفته شده قرار است از خطوط هوایی قطر در این زمینه استفاده شود؟ گفت: هر کشوری باشد برای ما فرقی نمی‌کند البته درمورد قطر به دلیل اینکه قبلا پرونده‌اش مطرح بوده، در حال حاضر نیز مطرح است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها