بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر راه و شهرسازی: ۱۷ هواپیمای توپولف از رده خارج شد

کد خبر: 15219 Print This Post
۰۴ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۱
وزیر راه و شهرسازی: ۱۷ هواپیمای توپولف از رده خارج شد

www.BanaNews.irوزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه وزارت متبوعش در بخش هوایی و زمینی عملکرد خوبی دارد، گفت: در بخش هوایی طی ماه‌های اخیر ۱۷ هواپیمای توپولوف را از رده خارج کرده‌ایم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از برنا، علی نیکزاد در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه وزارت راه و  شهرسازی در بخش هوایی و زمینی عملکرد خوبی دارد، گفت: در بخش هوایی طی ماه‌های اخیر ۱۷ هواپیمای توپولوف را از رده خارج کرده ایم و تمام تلاش ما این است که در همکاری با سایر ارگان‌ها وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم. وی در رابطه با ورود هواپیماهای جدید نیز گفت: همه توان خود را برای توسعه ناوگان هوایی، رعایت ایمنی در پرواز، صادق بودن با مردم و اطلاع‌رسانی درست به آنها انجام می‌دهیم.

وزیر راه و شهرسازی در رابطه با هدف دولت برای برگزاری جشن خانه دار شدن مردم و اجرای این طرح در استان‌ها گفت: ما در اکثر استان‌ها از متقاضیان مسکن ثبت‌نام کرده‌ایم تا براساس هدف‌گذاری دولت تا سال ۹۲ عرضه و تقاضا را در بحث مسکن تنظیم کنیم که در این راه تعدادی از استان‌ها پیشرو بوده‌اند؛ مانند استان زنجان که تعداد قابل‌توجهی پروژه در این استان در حال حاضر آماده بهره‌برداری است که فکر می‌کنم طی سفر معاون اول رییس‌جمهور در این هفته افتتاح شود.

نیکزاد افزود: در رابطه با وضعیت دیگر استان‌ها در بحث مسکن مهر الان در کشور عرضه و تقاضا همخوانی دارد و پروژه‌ها یکی پس از دیگری افتتاح می‌شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها