بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سرمایه‌گذاری مسکن و بورس‌بازی ، جایگزین صنعتی سازی در ساخت

کد خبر: 20440 Print This Post
۲۸ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۲
سرمایه‌گذاری مسکن و بورس‌بازی ، جایگزین صنعتی سازی در ساخت

http://www.bananews.irیک کارشناس مسکن گفت: سرمایه‌گذاری مسکن و بورس‌بازی‌ها، جای صنعتی‌سازی را گرفته و این از کیفیت ساختمان‌ها کاسته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نوذر‌پور در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: صنعتی‌سازی در بخش مسکن یکی از روش‌هایی است که همواره توصیه شده و به عنوان یکی از راه‌های حل مشکل مسکن در سیاست‌های کلی کشور به آن اشاره شده است.

وی افزود: در مرحله‌ی اول ساخت‌وساز صنعتی، هزینه‌ها بالاتر از روش سنتی می‌شود اما پس از بهره‌برداری، سود قابل قبولی را برای سازندگان بوجود می‌آورد، ضمن آنکه متناسب با پیشرفت ساختمان‌سازی در دنیا پیش می‌رویم و از تکنولوژی‌های روز دنیا برخوردار می‌شویم.

نوذر‌پور تصریح کرد: طول عمر مفید ساختمان‌های کشور در حال حاضر ۲۵ سال است، اما از طریق صنعتی‌سازی، عمر ساختمان‌ها به بیش از ۱۰۰ سال می‌رسد.

این کارشناس در پایان تاکید کرد: متخصصان ما دانش فنی کافی را در این حوزه دارا هستند و به برنامه‌ریزی، حمایت دولت، تسهیلات بانکی مناسب و همکاری شهرداری‌ها نیاز داریم تا به موفقیت در این بخش دست یابیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها