بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پیشرفت فنی صنعتی سازی مسکن در فاز ۵ شهر جدید پرند

کد خبر: 18435 Print This Post
۰۹ مهر ۱۳۹۰ | ۱۱:۳۸
پیشرفت فنی صنعتی سازی مسکن در فاز ۵ شهر جدید پرند

http://www.bananews.ir/رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با تأکید بر ضرورت الگوبرداری از دستاوردهای صنعتی سازی در شهر جدید پرند، گفت: پروژه ۵۴۰۰ واحدی ساخت مسکن به روش صنعتی در فاز ۵ شهر جدید پرند نسبت به فاز ۳ پیشرفت های فنی قابل توجهی داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  سیدمجید هدایت در بازدید از عملیات ساخت این پروژه در شهر جدید پرند، گفت: با رفع نقایص و انجام پروژه های پایلوت، پیمانکاران دیگر هم به ساخت صنعتی ایده‌آل مسکن می رسند و به همین منظور نیز ۴ گام تدوین شده است که خوشبختانه در ۲ گام اول بخش زیادی از اهداف محقق شده و امیدواریم در ۲ گام بعدی نیز چرخه صنعتی ساخت مسکن کامل و منسجم و با بهترین کیفیت انجام شود.

وی تصریح کرد: همه سازمان ها و ادارات مرتبط با ساخت مسکن مهر در فاز ۵ شهر جدید پرند باید تلاش زیادی را به کار گیرند تا آب، برق، گاز، فاضلاب و سایر امکانات متقاضیان این واحدها در موعد مقرر تحویل شود و پس از تکمیل واحدها، امکانات اولیه زندگی آماده باشد.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطر نشان کرد: حدود ۳۰ پیمانکار در این پروژه در کنار هم مشغول به کار هستند و انجام این کار تیمی می تواند پیش زمینه انجام پروژه های بزرگ در داخل و خارج کشور و صدور خدمات فنی و مهندسی باشد.

هدایت ضمن تاکید بر لزوم استقرار تعاونی ها در محل پروژه و فعال شدن آنها، گفت: ساماندهی متقاضیان باید به عنوان اولویت در دستور کار تعاونی ها قرار گیرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: هم اکنون مقدمات کار برای ثبت رکورد ساخت سریع مسکن به روش صنعتی فراهم شده و مطابق برنامه قرار است عملیات مربوط به آن بزودی کلید بخورد و توانمندی صنعت کشور در ساخت صنعتی مسکن را به نمایش بگذاریم.

گفتنی است، پروژه ۱۱۰۰ واحدی فاز ۳ و پروژه ۵۴۰۰ واحدی فاز ۵ با استفاده از ۱۰ فناوری نوین ساختمانی در راستای توسعه فناوری های نوین ساختمانی و توانمندی پیمانکاران داخلی، در قالب پروژه های مسکن مهر به اجرا رسیده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها