بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۴۲ هزار مسکن روستایی در کهگیلویه وبویراحمد غیرمقاوم هستند

کد خبر: 9181 Print This Post
۲۷ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۹:۴۲
۴۲ هزار مسکن روستایی در کهگیلویه وبویراحمد غیرمقاوم هستند

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۲ هزار مسکن روستایی در این استان نیاز به مقاوم سازی دارند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد خانی نوذری درگفتگو با خبرنگار مهر در یاسوج افزود: یکی از سیاستهای اصلی این بنیاد مقاوم سازی بافت فرسوده مسکن روستایی است که از سال ۸۴ تاکنون۱۴ هزار و ۵۰۰مسکن روستایی در استان مقاوم سازی شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: تا پایان برنامه پنجم توسعه تمامی بافتهای فرسوده مسکن روستایی مقاوم سازی شود.

نوذری بیان کرد: تاکنون از محل حساب ۱۰۰ امام و خیرین مسکن ساز، ۶۰۰ واحد مسکونی برای محرومین و نیازمندان ساخته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان افزود: یک هزار و ۵۰۰واحد مسکونی دیگر نیز در دست اجراست که پیش بینی می شود تا پایان سال به نیازمندان ومحرومین واگذار شود.

وی همچنین اجرای طرح هادی روستایی را یکی از اولویتهای مهم کاری در سال جاری عنوان کرد و گفت: در صورت اختصاص و تأمین اعتبار لازم این مهم در سال جاری اجرا می شود.

نوذری، بهسازی و نوسازی ۲۶ هزار واحد مسکن روستایی، معرفی هفت هزار و ۱۵۱ نفر به بانک های عامل جهت ساخت مسکن روستایی، ساخت ۴۸۷واحد مسکن مهر شهری، اجرای ۲۱۱ طرح هادی روستایی و صادر کردن بیش از ۲۵ هزار جلد سند مالکیت مسکن روستایی را از مهمترین اقدامات بنیاد مسکن در سال گذشته عنوان کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها