بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

امسال ۵۲۰ متقاضی، تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی گرفته‌اند

کد خبر: 4053 Print This Post
۰۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۴۳
امسال ۵۲۰ متقاضی، تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی گرفته‌اند

www.BanaNews.irسرپرست بنیاد مسکن شهرستان کرمانشاه گفت: امسال ۵۲۰ متقاضی در این شهرستان تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی دریافت کرده‌اند.

عزیز اله نجفی اظهار داشت: در سال جاری بیش از ۸۳۰ تقاضا از سوی روستاییان برای دریافت تسهیلات مقاوم سازی منازل روستایی ارایه شده که از این تعداد ۶۳۶ مورد جهت عقد قرارداد به بانک عامل معرفی شده‌اند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا ، نجفی عنوان کرد: ۵۲۰ مورد از درخواست‌های ارایه شده به بانک عامل جهت اخذ تسهیلات مورد موافقت نهایی قرارگرفته که با استفاده از تسهیلات اخذ شده نسبت به مقاوم سازی واحد مسکونی خود اقدام کرده‌اند.

نجفی، مبلغ تسهیلات اعطایی به هر واحد مسکن روستایی را ۱۰۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۱۵ ساله و نرخ سود پنج درصد عنوان کرد و افزود: روستاییان می‌توانند با مراجعه به بنیاد مسکن شهرستان و ارایه درخواستشان، از این تسهیلات استفاده کنند.

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کرمانشاه با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به مقاوم سازی منازل روستایی جهت مقابله با بلایای طبیعی و کاهش خسارات ناشی از بروز این پدیده‌ها، تصریح کرد: ۷۴۳ روستا در سطح این شهرستان مشمول اجرای این طرح هستند که امید می رود با اطلاع رسانی و توجه روستاییان به این امر مهم موفق به اجرای طرح در سطح تمام روستاهای مشمول شویم.

وی در ادامه با اشاره به روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای تابعه این شهرستان، گفت: در حال حاضر ۵۹ واحد انفرادی با استفاده از تسهیلات مسکن مهر در این شهرها در حال ساخت است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها