بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۲۸ پروژه نوسازی در خراسان جنوبی بهره برداری می شود

کد خبر: 39575 Print This Post
۰۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۲۵
۲۸ پروژه نوسازی در خراسان جنوبی بهره برداری می شود

http://www.bananews.ir/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از بهره برداری ۲۸ پروژه این مجموعه در ایام الله دهه فجر امسال در این استان خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا بیکی در گفتگو با مهر، اظهارداشت: برای اجرای این پروژه ها اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۴۶۸ میلیون تومان هزینه شده است.

وی زیربنای این پروژه ها را هفت هزار و ۹۰۰ متر مربع عنوان کرد و بیان داشت: این پروژه ها شامل ۱۴ ساختمان آموزشی است.

وی اضافه کرد: این فضاها شامل ۴۴ کلاس با زیربنای دو هزار و ۵۵۵ متر مربع، هشت سالن چند منظوره با زیربنای یک هزار و ۱۸۵ مترمربع و یک خوابگاه با زیربنای ۹۸۰ متر مربع است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی همچنین از بهره برداری از یک سالن ورزشی در این ایام خبر داد و گفت: این سالن با زیربنای ۹۲۰ متر مربع اجرا شده است.

بیکی سه ساختمان آموزشی مقاوم سازی شده با ۲۱ کلاس درس و زیربنای یک هزار و ۲۶۵ متر مربع، یک ساختمان آموزشی تخریب و بازسازی با شش کلاس درس و زیربنای یک هزار متر مربع را از دیگر پروژه ها امسال این مجموعه در دهه فجر برشمرد.

وی اضافه کرد: این پروژه ها آماده شده و تحویل ادارت آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق خواهد شد.

نوسازی ۷۳۵ کلاس درس در خراسان جنوبی

بیکی در ادامه با بیان اینکه طرح نوسازی مدارس از سال ۸۳ در استان آغاز شده است، اظهارداشت: در این زمینه یک هزار و ۳۵۳ کلاس درس نامقاوم و تخریبی شناسایی شده است.

وی ادامه داد: تا مهرماه سال جاری ۷۳۵ کلاس درس در قالب یک هزار و ۱۴ مدرسه تخریب و بازسازی شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی در پایان با اشاره به اینکه تا خرداد ماه سال گذشته ۴۶ میلیون تومان از خیران در استان تعهد شده است، گفت: در سال جاری نیز هشت میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان از سوی خیران برای احداث و نوسازی مدارس استان تعهد شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها