بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مقاوم‌سازی ۸۵۰ واحد مسکونی در روستاهای شوش

کد خبر: 18585 Print This Post
۱۲ مهر ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۵
مقاوم‌سازی ۸۵۰ واحد مسکونی در روستاهای شوش

http://www.bananews.irمدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی خوزستان از مقاوم سازی ۸۵۰ واحد مسکونی روستایی در روستاهای شوش خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد شهیدزاده امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در سال‌جاری بیش از ۸۵۰ واحد مسکونی در روستاهای شهرستان شوش مقاوم‌سازی می‌شود و برای اجرای این پروژه بزرگ تدابیر لازم اندیشیده شده است.

وی با اشاره به توزیع سهمیه مقاوم سازی در روستاها افزود: واحدهای مسکونی که برای مقاوم سازی در نظر گرفته شده‌اند در ۴۰ روستای شهرستان شوش قرار دارند.

مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان با اشاره به اعتبار در نظر گرفته شده برای مقاوم‌سازی این تعداد واحد مسکونی در روستاهای این شهرستان تاکید کرد: این تعداد واحد مسکونی در این شهرستان با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مقاوم سازی می‌شود.

شهید زاده افزود: در سال جاری اعتبار بسیار خوبی برای بهسازی روستاهای خوزستان اختصاص یافته است و به این دلیل ۵۴۰ روستای استان در سال جاری بهسازی خواهد شد.

وی با اشاره به اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌های مصوب افزود: برای اجرای این طرح‌های مصوب بیش از ۴۰ میلیارد ریال در استان اعتبار اختصاص یافته است.

شهید زاده با اشاره به محل تامین این اعتبارات در خوزستان خاطرنشان کرد: برای تامین این اعتبارات از محل استانی هزینه خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به توجه دولت به مناطق محروم تاکید کرد: طرح هادی روستاها می‌تواند در ارتقای سطح بهداشت عمومی روستا تاثیر بسیار زیادی داشته باشد زیرا در طرح‌های هادی احداث جوی و جدول و آسفالت معابر نیز انجام می‌شود و این خود یک مزیت است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان افزود: شهرستان شوش با داشتن روستاهای متعدد نیازمند اعتبارات بیشتری در این حوزه است و باید به این شهرستان توجه ویژه‌ای شود.

شهید زاده از افزایش اعتبارات بهسازی روستاهای خوزستان در سال‌های گذشته خبر داد و گفت: دولت نهم و دهم به مناطق محروم توجه زیادی داشته است و در این باره اعتبارات زیادی همه ساله تخصیص می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها