بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین نرم افزار شبیه‌سازی کارگاه‌های جاده‌ای در کشور

کد خبر: 448 Print This Post
۱۴ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۲۶
اولین نرم افزار شبیه‌سازی کارگاه‌های جاده‌ای در کشور

نخستین نرم افزار شبیه سازی کارگاه های جاده ای و اثرسنجی ترافیکی خودروها برای نخستین بار در نمایشگاه راه و ترابری و صنایع وابسته به نمایش گذاشته شد.

 با استفاده از ابزار شبیه سازی نحوه احداث کارگاه های جاده ای قبل از اجرا در محیطی مجازی، مدل آن شبیه سازی و ساخته می شود.

بنابر این گزارش در این محیط مجازی بررسی های لازم در خصوص مسائل و ویژگی های طرح انجام و پس از رفع مشکلات در محیط واقعی اجرا می شود.

می توان با این نرم افزار ایده و طرح هایی که در ذهن می گذرد را قبل از هرگونه هزینه برای اجرا در محیطی مجازی طراحی کرد تا در صورت وجود مشکل و وجود گلوگاه نسبت به رفع آنها اقدام کرد و از هرگونه هزینه های اضافی و دوباره کاری جلوگیری کرد ضمن اینکه با این امر زمان اجرا کاهش و اعتبار مورد نیاز قبل از اجرا سنجیده می شود.

منبع:خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها