بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت میزی ویژه تصمیم گیری مدیران صنعتی

کد خبر: 26065 Print This Post
۲۲ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۴
ساخت میزی ویژه تصمیم گیری مدیران صنعتی

http://www.bananews.ir/محققان کشور با اجرای پروژه تحقیقاتی سامانه ای را در قالب میز رایانه ای ارائه کردند که مدیران بخشهای صنعتی کشور را در تصمیم سازی یاری می کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید مرتضی علم الهدی- از محققان این پروژه تحقیقاتی در گفتگو با خبرنگار مهر، در این باره گفت: اتاق جلسات تصمیم گیری همواره مملو از اسناد و نقشه های متنوع و دستگاه های الکترونیکی مختلفی است که این امر در برخی مواقع مشکلاتی را برای مدیران ایجاد می کند.

وی با بیان اینکه طراحی و ساخت این سامانه با توجه به این مشکلات بوده است، اظهار داشت: این طرح با عنوان “میز استراتژی” عرضه شد. این میز سامانه ای است که می تواند انواع لایه های مکانی را همراه با قابلیت های متنوع GIS بر روی این میز ارائه کند.

وی با بیان اینکه این داده ها به صورت بصری ارائه می شود، ادامه داد: با استفاده از این میز می توان انبوهی از اسناد و نقشه ها را در یک صفحه مشاهده کرد.

علم الهدی یادآور شد: این سامانه بررسی اسناد، علامتگذاری، محاسبه و تحلیل مدارک را برای تصمیم سازان میسر می سازد.

این محقق با اشاره به کاربردهای این میز، خاطر نشان کرد: میز استراتژیک عرضه شده برای مدیران بخشهای صنعتی چون نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل و راهسازی، مدیران شهری و شهرداریها، پلیس و مراکز کنترل ترافیک، مدیران محیط زیست و محققان زمین شناسی و زلزله شناسی کاربرد دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها