بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

راه‌اندازی چهارمین آزمایشگاه مصالح ساختمانی در زاهدان

کد خبر: 20051 Print This Post
۱۷ آبان ۱۳۹۰ | ۱۳:۰۹
راه‌اندازی چهارمین آزمایشگاه مصالح ساختمانی در زاهدان

http://www.bananews.ir/مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: چهارمین آزمایشگاه مصالح ساختمانی با مشارکت بخش خصوصی در زاهدان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) اسماعیل عاقلی اظهار داشت: انجام تمامی امور تحقیقاتی، پژوهشی، آموزشی و آزمایشگاهی در زمینه مواد و فرآوره‌های ساختمانی و معدنی و نیز انجام تمام آزمایشات کنترل کیفیت بتن، مصالح سنگی، انجام تست‌های عملیات خاک و آزمایشات تست جوش و مطالعات ژئوتکنیک از جمله اهداف راه‌اندازی آزمایشگاه شرکت تحقیقاتی آزمابتن ساروج در زاهدان است.

وی افزود: آزمایشگاه شرکت تحقیقاتی آزمابتن ساروج فعالیت خود را برای تایید صلاحیت از دی ماه سال گذشته آغاز کرده است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی سیستان و بلوچستان ادامه داد: این آزمایشگاه تنها آزمایشگاهی است که به سیستم ایزو ۱۷۰۲۵ مجهز است.

عاقلی بیان داشت: آزمایشگاه مصالح ساختمانی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال با سرمایه‌گذاری شخصی ساخته شده است.

وی با بیان اینکه ۲۰ نفر در آزمایشگاه شرکت تحقیقاتی آزمابتن ساروج مشغول به‌کار هستند، خاطرنشان کرد: در مجموعه این آزمایشگاه از افراد کاردان و دارای سابقه کار استفاده شده و نیز به دستگاه‌های روز دنیا از نظر آزمایشگاهی مجهز است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی سیستان و بلوچستان در گفتگو با فارس تصریح کرد: فضای آزمایشگاه منطبق با دستورالعمل‌های اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ساخته شده است.

عاقلی اضافه کرد: اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی در تهیه و تجهیز وسایل آزمایشگاه و فضای آن، پیاده‌سازی سیستم ایزو ۱۷۰۲۵ و استفاده از قوانین و دستورالعمل‌ها، نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

وی با بیان اینکه آزمایشگاه همکار مصالح ساختمانی ۲۳ آبان‌ماه در زاهدان افتتاح می‌شود، گفت: چهارمین آزمایشگاه مصالح ساختمانی با مدیریت شهمرادزاده در خیابان شریعتی زاهدان واقع است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها