بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

عرضه دزدگیری برای کنترل ساختمان از تمام نقاط دنیا

کد خبر: 19304 Print This Post
۲۸ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۳
عرضه دزدگیری برای کنترل ساختمان از تمام نقاط دنیا

http://www.bananews.ir/پژوهشگران پارک فناوری یزد دزدگیری را ابداع کردند که بدون نیاز به تلفن می توان از تمام نقاط دنیا ساختمان مورد نظر را کنترل کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد رضا فیاض بخش از محققان این طرح با اشاره به جزئیات این دزدگیر افزود: این دزدگیر نوعی سیستم حفاظتی ساختمان است که بدون نیاز به خط تلفن می توان ساختمان مورد نظر را کنترل کرد.

وی با بیان اینکه این دزدگیر در ساختمانها نصب می شود، اظهار داشت: کلیه فعالیتها و ساز و کارهای این دستگاه طبق برنامه ای که برای این سیستم طراحی و تعریف شده است، انجام می شود.

فیاض بخش به بیان اجزای این سیستم پرداخت و یادآور شد: ساز و کارهای این سیستم حفاظتی مانند فعال شدن سیستم در صورت باز شدن “در” ورودی ساختمان، شکسته شدن شیشه ها، آتش سوزی و دود از طریق ارسال پیامک به مالک ساختمان اطلاع رسانی می شود.

این محقق با بیان اینکه این طرح با همکاری محسن فیاض بخش اجرایی شده است، اضافه کرد: این طرح به ثبت داخل رسیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها