بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارائه مدلی برای ایجاد نیروگاه آبی در استان لرستان

کد خبر: 18202 Print This Post
۰۵ مهر ۱۳۹۰ | ۰۹:۴۳
ارائه مدلی برای ایجاد نیروگاه آبی در استان لرستان

http://www.bananews.ir/محققان دانشگاه آزاد قزوین مدلی را برای ایجاد نیروگاه آبی کوچک در استان لرستان ارائه دادند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، دکتر فرزاد رضوی- عضو هیئت علمی دانشکده برق دانشگاه آزاد قزوین و بابک محمدیان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکاترونیک این دانشگاه موفق به انتشار مقاله ای در ژورنال بین المللی با درجه علمی ISI شدند.

این مقاله که با عنوان “تعیین و پتانسیل سنجی ظرفیت مورد نیاز مناسب برای نیروگاه آبی خیلی کوچک در استان لرستان” تالیف شده است، با درج اطلاعاتی در حوزه های فنی و جغرافیایی منطقه لرستان، مدلی را برای ایجاد نیروگاه آبی در این منطقه ارائه کرده است.

در این مقاله به نیروگاه آبی کوچک استان لرستان پرداخته و در این راستا کلیه اطلاعات فنی و جغرافیایی تهیه شده و براساس آن ظرفیت مدل نیروگاه تعیین شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها