بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود

کد خبر: 40557 Print This Post
۲۶ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۱۳
همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود

http://www.bananews.irسومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری از ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این رویداد با هدف معرفی ظرفیت‌های جذب و جلب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار می‌شود و سه رویکرد روش‌های تأمین مالی در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، تأمین زیرساخت‌ها برای رونق سرمایه‌گذاری و بررسی موانع و مشکلات سرمایه‌گذاری مرتبط با دستگاه‌های اجرایی در روند صدور و اعطای مجوزها با رویکرد ارائه‌ی راهکار برای رفع این موانع را دارد.
بهرام کریمی – رییس کمیته‌ی نظارت و طراحی پانل‌های سومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری – از برگزاری شش پانل تخصصی با حضور متخصصان و صاحب‌نظران سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف در این همایش خبر داد.
او اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در مناطق نمونه‌ی گردشگری و مجوزهای قانونی، روش‌های نوین تأمین مالی از بازار پول و سرمایه و سرمایه‌گذاری در گردشگری در مناطق آزاد تجاری و صنعتی، سرمایه‌گذاری در بناها و آثار تاریخی،‌ صنایع دستی؛ تولیدات، صادرات و شبکه‌ی فروش و روش‌های جذب سرمایه‌های خارجی در حوزه‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از جمله عناوین این پانل‌هاست.
کریمی گفت: متولی این پانل‌ها به ترتیب دفتر مناطق نمونه‌ی گردشگری معاونت سرمایه‌گذاری سازمان، دفتر تسهیلات و تأمین منابع معاونت سرمایه‌گذاری سازمان، سازمان مناطق آزاد و ویژه‌ی اقتصادی، معاونت میراث فرهنگی و حفظ و احیای سازمان، معاونت صنایع دستی سازمان و سازمان سرمایه‌گذاری خارجی است.
رییس کمیته‌ی نظارت و طراحی پانل‌های سومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: در پانل تخصصی مناطق نمونه‌ی گردشگری، صاحب‌نظرانی از سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان جنگل‌ها و مراتع، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و وزارت راه و شهرسازی حضور دارند.
سرمایه‌گذاران و صاحبان فرصت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند برای حضور در این همایش و ارائه‌ی بسته‌های سرمایه‌گذاری در تأسیسات و مناطق نمونه‌ی گردشگری و پروژه‌های میراث فرهنگی و صنایع دستی با اداره‌های کل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری در استان‌ها ارتباط بگیرند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به نشانی www.cito.ir مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها