بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین جشنواره بین‌المللی کاشی و سرامیک برگزار می‌شود

کد خبر: 39560 Print This Post
۰۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۳۶
اولین جشنواره بین‌المللی کاشی و سرامیک برگزار می‌شود

http://www.bananews.ir/کانون هماهنگی دانش و صنعت لعاب و سرامیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نخستین جشنواره بین‌المللی کاشی و سرامیک را در سال آینده برگزار می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، در حال حاضر در ایران ۴۷۵ میلیون متر مربع و در استان یزد بالغ بر ۲۰۰ میلیون مترمربع کاشی و سرامیک تولید می‌شود.

بر اساس رتبه بندی‌ها ایران پس از کشورهای چین، برزیل و هند رتبه چهارم دنیا را در زمینه تولید کاشی و سرامیک دارد.

کشورهای آمریکا، عربستان، آلمان، کره جنوبی و عراق به ترتیب بزرگ‌ترین واردکننده کاشی و سرامیک در دنیا هستند و ایران نیز با ایجاد ظرفیت‌های مناسب می‌تواند با تولید کاشی و سرامیک مرغوب این بازار را از آن خود کند.

در این راستا اولین جشنواره بین‌المللی کاشی و سرامیک از سوی کانون هماهنگی دانش و صنعت لعاب ، کاشی و سرامیک در سال آینده برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها