بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری ۳ نمایشگاه‌ تخصصی حوزه مسکن در تهران

کد خبر: 39134 Print This Post
۳۰ دی ۱۳۹۱ | ۰۹:۰۶
برگزاری ۳ نمایشگاه‌ تخصصی حوزه مسکن در تهران

http://www.bananews.ir/ نمایشگاه بین المللی تهران ، روز جمعه شاهد برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی حوزه مسکن بود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) پنجمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی‌های ساخت و ماشین‌ آلات وابسته همچنین چهارمین نمایشگاه در و پنجره، سیستم‌های کنترل تردد و صنایع وابسته و پنجمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ، انبوه سازی و تکنولوژی های نوین ساختمان افتتاح شد.

سیمی دبیر اجرایی نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری، انبوه سازی و تکنولوژی‌های نوین ساختمان به خبرنگار ایسنا گفت، این نمایشگاه با مشارکت شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین ۱۵ کشور جهان در محل دائمی این نمایشگاه برپا شده است.

وی افزود: بیش از ۳۵۰ شرکت و سازمان ارائه کننده طرح‌های ساختمانی داخلی و خارجی دستاوردهای نوین صنعتی ساختمان را ارائه کرده‌اند.

سیمی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه بیان کرد: مهمترین رویداد در بخش سرمایه گذاری و سرمایه پذیری حوزه مسکن و ساختمان و همچنین ارائه برنامه‌ها و طرح‌های انبوه سازی مسکن کشور محسوب می‌شود.

دبیر اجرایی پنجمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری اظهارکرد: هیات‌های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری از ۱۵ کشور جهان شامل روسیه، چین، عراق، ترکیه، سوریه، لیبی، لبنان، افغانستان، ترکمنستان، بلاروس، ازبکستان، تاجیکستان، گرجستان، مصر و قطر در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

درادامه امینیان دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره به ایسنا گفت: ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی همچنین هشت کشور جهان به ویژه کشورهای اروپایی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی اظهار کرد: ۲۵۵ شرکت داخلی و ۴۵ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، یونان، ترکیه، چین، تایوان، ژاپن و کره جنوبی جدیدترین تولیدات خود را به این نمایشگاه آوردند.

وی در پاسخ به استفاده از این صنایع در کدام بخش‌های ساختمان‌ سازی به کار می‌رود ، گفت: در این نمایشگاه انواع در و پنجره‌های ساختمانی، اداری ، صنعتی ، بیمارستانی، ماشین آلات و ابزار تولید مونتاژ و خط تولید در و پنجره سیستم‌های تولید رباتیک ، سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، درهای گردان، سیستم‌های هوشمند ورود و خروج، سیستم‌های آب بندی و گیرنده آلودگی‌های صوتی و … ارائه شده است.

همچنین هاشمی دبیر پنجمین نمایشگاه سیمان، بتن و تکنولوژی‌های ساخت تصریح کرد: این نمایشگاه که با بیش از ۱۶۰ شرکت داخلی و خارجی جدیدترین و نوین‌ترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات و خدمات ارائه می‌شود تجهیزات و قطعات مختلفی حضور دارند.

وی به ایسنا گفت: ارائه استانداردهای روز جهان، افزایش تولید سیمان و بتن در کشور ، آشنایی سازندگان مسکن و ساختمان با تکنولوژی‌های نوین تولید سیمان و بتن از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

هاشمی افزود: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر رتبه چهارم در زمینه تولید سیمان و بتن مقاوم و استاندارد را کسب کرده است. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها