بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۴ بهمن، ۱۳۹۶ | Wednesday, 24 January , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نمایشگاه دستاوردهای تبریز ۹۰ گشایش یافت

کد خبر: 2837 Print This Post
۱۹ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۱
نمایشگاه دستاوردهای تبریز ۹۰ گشایش یافت

www.BanaNews.irنمایشگاه عملکرد و توانمندی‌های پنج ساله شهرداری تبریز، مناطق و سازمان‌های تابعه از امروز در مجتمع ورزشی میلاد باغ قائم مقام فراهانی گشایش یافت.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی شهراری تبریز، علیرضا نوین با اشاره به اهداف برپایی این نمایشگاه خاطرنشان کرد: همزمان با برپایی جشن‌های یکصدمین سال تأسیس شهرداری تبریز به عنوان نخستین شهرداری کشور، شهرداری تبریز و شورای اسلامی شهر اقدام به تدوین برنامه میان مدت توسعه و عمران تبریز موسوم به تبریز ۹۰ با پیش‌بینی ۱۰۰ طرح و صدها پروژه بزرگ و کوچک عمرانی خدماتی در حوزه‌های مختلف کرد تا با این افق نسبت به تسریع روند توسعه زیربنایی تبریز اقدام شود.

شهردار تبریز در ادامه افزود: در حال حاضر و با توجه به این که در یک سال پایانی اجرای برنامه تبریز ۹۰ قرار گرفته‌ایم و انصافا هم پیشرفت‌های قابل توجهی در اجرای این برنامه نصیب شهرداری و شهر تبریز شده است. وی ادامه داد: شهرداری تبریز تصمیم به برپایی نمایشگاهی با عنوان عملکرد و توانمندی‌های پنج ساله خود و سازمان‌ها و مناطق تابعه گرفت تا از این طریق حجم خدمات انجام گرفته و ارائه شده در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، حمل و نقل عمومی، فضای سبز، فرهنگی و اجتماعی و ورزشی خود را به اطلاع شهروندان برساند.

نوین در عین حال ابراز امیدواری کرد، برپایی نمایشگاه مذکور علاوه بر ایجاد امید و نشاط نزد شهروندان، زمینه را برای افزایش همکاری و مشارکت آنان در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های عمران شهری فراهم کند.

نمایشگاه توانمندی‌های شهرداری تبریز، مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری از ۱۸ دی ماه تا ۱۲ بهمن ماه برای بازدید عموم شهروندان دایر خواهد بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها