بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سومین همایش و نمایشگاه تخصصی صنعتی سازی ساختمان

کد خبر: 19946 Print This Post
۱۴ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۲
سومین همایش و نمایشگاه تخصصی صنعتی سازی ساختمان

http://www.bananews.ir/در سال جهاد اقتصادی به منظور ترویج و ترغیب سازندگان به استفاده از شیوه‌های جدید در امر ساختمان سازی در مسیر تسریع و ارزان سازی ساختمان همراه با کیفیت بیشتر ساخت و انبوه سازی، سومین همایش و نمایشگاه تخصصی صنعتی سازی ساختمان از اول تا چهارم آذر ماه به مدت چهار روز در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) کار خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این نمایشگاه با حمایت انجمن انبوه سازان و به همت شرکت نمایشگاهی نیاک در فضایی به وسعت ۷ هزار متر مربع میزبان شرکتها و پروژه های برتر انبوه سازی تولیدکنندگان تجهیزات نوین ساختمان، مدیران ارشد صنعت ساختمان، صنایع جانبی و مرتبط خواهد بود و مشارکت کنندگان برای سومین سال متوالی آخرین توانمندی ها و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

طبق اعلام، آشنایی با فن‌آوری های نوین صنعت ساختمان، برقراری ارتباط میان بازار عرضه و تقاضا و کمک به تغییر رویکرد سازندگان پروژه‌های ساختمانی از روش‌های سنتی به صنعتی مهمترین اهداف برپایی نمایشگاه اعلام شده است. این در حالی است که برپایی همایش مذکور نیز می تواند گام موثری در تحقق اهداف اشاره شده و آشنایی بیشتر سازندگان با این حوزه باشد.

این گزارش همچنین حاکی است در این نمایشگاه تا کنون بالغ بر ۱۸۰ شرکت ثبت نام کرده اند.

۲۱ آبان ماه آخرین مهلت ثبت نام بوده و لذا متقاضیان می توانند جهت حضور در نمایشگاه به آدرس اینترنتی www.buildex.ir مراجعه یا با شماره های ۶-۸۸۵۴۱۰۰۴ تماس بگیرند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها