بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واکنش نمایندگان مجلس در مقابل گاز بهای نجومی

کد خبر: 9909 Print This Post
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۵
واکنش نمایندگان  مجلس در مقابل گاز بهای نجومی

www.BanaNews.irناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس طی تذکری در جلسه دیروز مجلس گفت: مردم از ما انتظار ندارند که در تریبون‌ها و منبرها بگوییم که وقتی بچه خوب و بد را فهمید، اتاقش را عوض کنید، اما زمینه تامین اتاق مجزا را برایشان فراهم نکنیم! اتاق جدا پول می‌خواهد، گرما می‌خواهد.

با این قیمت‌های گاز مردم چطور یک اتاق مجزا برای بچه‌هایشان تهیه کنند؟

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از خبر آنلاین، وی با انتقاد از افزایش قیمت بهای گاز برای مصارف خانگی از نارضایتی مردم خبر داد و گفت: قبض گاز ۱۶ هزار تومانی یکباره شده است ۸۰ هزار تومان! مردم از کجا پول بیاورند و این قبض‌ها را پرداخت کنند؟نادر قاضیپور نماینده ارومیه نیز در تذکر دیگری با اعتراض به وزیر نفت گفت: ما نگفتیم یک شبه قیمت گاز خانگی را ۱۰-۲۰ برابر کنید! چطور یک شبه قبض گاز شده ۲۰۰ هزار تومان؟ این کجای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها آمده بود؟وی با بیان اینکه پرداخت قبوض ۲۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومانی برای مردمی که به نان شب محتاج هستند، امکان‌پذیر نیست، تاکید کرد: این قانون باید طبق مصوبه مجلس و کمیسیون هدفمندی یارانه‌ها اجرا شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها