بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تابستان، کولر گازی و قبوض نجومی برق

کد خبر: 9716 Print This Post
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۲۶
تابستان، کولر گازی و قبوض نجومی برق

تابستان در راه است، مواظب مصارف کولر گازی باشید.www.BanaNews.ir

بنانیوز- اگر چه تا تابستان سال گذشته که قبوض برق آن هم با یارانه‌های هدفمند، پا به خانه‌های مردم نگذاشته‌ بودند، داشتن کولرهای گازی و تجهیزات سرمایشی هرچند غیراستاندارد، یک مزیت بود اما اکنون یک مزیت نیست.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از مهر، ۶۰ روز بیشتر به آغاز فصل تابستان باقی نمانده است و در این میان داستان استفاده از کولرهای گازی شاید حادتر از سال گذشته باشد، چراکه قیمت برق در دو مرحله افزایش قیمت داشته و ممکن است قبوض نجومی با کمترین بی‌احتیاطی مصرف‌کنندگان به در منازل آنها بیاید. در این میان، بیم از قبوض نجومی که زمستان سال ۸۹ برای برخی از مشترکان گاز طبیعی صادر شد، این بار ممکن است تنها با تغییری کوچک در ترکیب رنگ، شکل و شمایل ظاهری از سوی وزارت نیرو به در منازل برخی مشترکان در سال ۹۰ بیاید؛ بنابراین مواظب مصارف و قبوض برق دوره تابستانی خود باشید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها