بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 19 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نخستین قبوض آب‌ با قیمت اصلاحی توزیع شد

کد خبر: 4852 Print This Post
۱۷ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۱:۱۸
نخستین قبوض آب‌ با قیمت اصلاحی توزیع شد

www.BanaNews.irدر شهر تهران بروشور نحوه محاسبه قبوض آب در شمارگان یک میلیون نسخه تهیه و برای ارائه اطلاعات لازم در زمینه چگونگی محاسبه نرخ آب ‌بهای مصرفی بر اساس میزان مصرف به همراه قبوض در میان مشترکان توزیع شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، نخستین قبوض آب‌بها هم‌زمان با اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به همراه بروشور نحوه محاسبه آب‌بها و خدمات دفع فاضلاب توزیع شد.

در شهر تهران نیز این بروشورها در شمارگان یک میلیون نسخه تهیه و برای ارائه اطلاعات لازم در زمینه چگونگی محاسبه نرخ آب‌بهای مصرفی بر اساس میزان مصرف به همراه قبوض در میان مشترکان توزیع شده است.

شرکت آبفای شهر تهران به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی هرچه بیشتر شهروندان و رفع هرگونه ابهام، مبادرت به انتشار بروشورهای یادشده کرده ‌است که افزون بر درج جداول قیمتی به ازای هر لیتر، فرمول محاسبه آب‌بها نیز در آن درج شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها