بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لغو سخنرانی قالیباف در پی قطع مشکوک برق

کد خبر: 44636 Print This Post
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۳۲
لغو سخنرانی قالیباف در پی قطع مشکوک برق

www.bananews.irاین در حالی است که محل سخنرانی قالیباف و محوطه آن مملو از جمعیت بود همچنین دقایقی بعد از خروج قالیباف برق محل سخنرانی وی مجددا وصل شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) قطع مشکوک برق در محل سخنرانی قالیباف در شهر ملارد سخنرانی وی را در جمع مردم این شهر لغو کرد.

محمدباقر قالیباف دقایقی پیش در شهر ملارد در جمع مردم این شهر قبل از سخنرانی که دقایق پیش از حضور وی برق این مجموعه قطع شد.

قالیباف حدود ۲۰ دقیقه در انتظار وصل مجدد برق منتظر ماند که با توجه به ازدحام جمعیت و وصل نشدن برق سخنرانی وی لغو شد.این در حالی است که محل سخنرانی قالیباف و محوطه آن مملو از جمعیت بود همچنین دقایقی بعد از خروج قالیباف برق محل سخنرانی وی مجددا وصل شد.

فرارو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها