بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قیمت واقعی برق ۱۳۵ تومان است/ در انتظار مصوبه برای افزایش تعرفه‌ایم

کد خبر: 44027 Print This Post
۰۴ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۵۶
قیمت واقعی برق ۱۳۵ تومان است/ در انتظار مصوبه برای افزایش تعرفه‌ایم

http://www.bananews.ir/معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی اظهار کرد: قیمت برق تمام شده بدون احتساب سوخت در حال حاضر حدود ۸۰ تومان است که ۲۶٫۴ تومان آن به بخش برق تعلق می‌گیرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد بهزاد در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد پیشنهاد وزارت نیرو برای تعرفه جدید برق گفت: فعلا منتظر هستیم ببینیم مصوبات مجلس و دولت چه می‌شود و براساس آن آماده حرکت هستیم.

وی با تاکید بر این‌که قیمت واقعی برق حدود ۱۳۵ تومان است گفت: در حال حاضر حدود یک سوم این نرخ دریافت می شود.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی همچنین با تاکید بر این‌که ۱۶٫۶ تومان از ۴۳ تومانی که برق می فروشیم سهم سوخت است گفت: سهم سوخت از طریق هدفمندی‌ یارانه‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش ایسنا، حدود یک سال است که وزارت نیرو پیگیر اجرای گام دوم هدفمندی‌ یارانه‌ها است و همواره این موضوع را بیان کرده که در صورت عدم افزایش تعرفه برق، صنعت برق کشور با مشکل مواجه می شود اما همچنان مجلس جلوی اجرای گام دوم هدفمندی‌ یارانه‌ها را گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها