بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان برای سیستم‌های گرمایشی مدارس

کد خبر: 4296 Print This Post
۱۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۰:۰۱
اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان برای سیستم‌های گرمایشی مدارس

www.BanaNews.irمعاون سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان برای استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس استان خبر داد.

علیرضا لطفی در جلسه شورای آموزش و پرورش شاهرود اظهار داشت: به محض دریافت این اعتبار نسبت به تجهیز و استانداردسازی مدارس شاهرود اقدام می‌کنیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، لطفی از افتتاح ۳۰۰ باب نمازخانه در مدارس استان اردبیل خبر داد و گفت: در کنار این پروژه ۱۸ استخر و ۵۲ سالن ورزشی نیز از محل مصوبات سفر سوم رئیس‌جمهور احداث و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

معاون سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل با اشاره به اینکه اعتبار شهرستان خلخال بیش از ۸۹۹ میلیون تومان است، خاطرنشان کرد: از این رقم ۲۱۵ میلیون تومان به بخش شاهرود اختصاص یافته است.

لطفی اتمام دو طرح ملی مدرسه چهار کلاسه روستای لرد و مدرسه ۱۰ کلاسه شهر کلور را از اولویت پروژه‌های این اداره کل عنوان کرد.

وی همچنین از اهدای دو دستگاه کپی و پنج دستگاه رایانه به اداره آموزش و پرورش شاهرود خبر داد.

در این جلسه فرماندار خلخال نیز در سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر کلور یک شهر عالم‌پرور و مجتهدپرور است و دانشمندان و فضلای بسیاری تحویل جامعه داده است با استفاده از اعتبارات مصوب سفر سوم تلاش می‌کنیم بستر مناسبی را برای تحصیل دانش‌آموزان این منطقه فراهم کنیم.

ذبیح‌الله عبداللهی به سهم شهرستان خلخال از استخرها اشاره کرد و افزود: دو استخر از مصوبات سفر سوم سهم خلخال است که مطمئنا این دو استخر در مناطق شاهرود و خورس‌رستم احداث می‌شود.

وی با اشاره به جاده‌های شهرستان نیز اظهار داشت: بازگشایی جاده‌های مواصلاتی کلور- دران- زنجان و کلور- ماسوله به توسعه اقتصادی منطقه شاهرود کمک می‌کند که با باز شدن این دو مسیر منطقه از بن‌بست بیرون می‌آید.

در این مراسم رئیس آموزش و پرورش شاهرود نیز وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان منطقه را نسبت به سال‌های گذشته مطلوب عنوان کرد و افزود: با سازماندهی نیروهای مجرب این نتیجه به صورت یک جهش علمی و تحصیلی در دانش‌آموزان نمود پیدا کرده است.

میکائیل ریحانی به پرداخت معوقه چهار ماهه فرهنگیان و صدور احکام کار معین به جای نیروهای شرکتی برای ۱۷ نفر و حضور موفق دانش‌آموزان این منطقه در مسابقات مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی اشاره کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها