بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

جزییات فعالیت‌های بین‌المللی صنعت آب و برق

کد خبر: 42608 Print This Post
۲۰ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۶:۱۹
جزییات فعالیت‌های بین‌المللی صنعت آب و برق

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل از رشد سه برابری ارزش صادرات خدمات فنی و مهندسی صنعت آب و برق در مقایسه با برنامه مصوب خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) اسماعیل محصولی گفت: هم اکنون پروژه های در دست اجرای صنعت آب و برق در خارج از کشور ۵۹ پروژه به ارزش سه میلیارد و ۱۹۸ میلیون دلار، در حال مذاکره ۸۸ پروژه به ارزش سه میلیارد و ۲۱۹ میلیون دلار و خاتمه یافته ۲۱۳ پروژه به ارزش یک میلیارد و ۴۵۳ میلون دلار است.

وی اظهار داشت: در زمان حاضر ۴۵ شرکت‌ صادرکننده کالا و خدمات فنی و مهندسی حوزه صنعت آب و برق در ۴۰ کشور پروژه‌هایی در دست اجرا، خاتمه یافته و یا در حال مذاکره دارند و حجم صادرات برق و خدمات فنی و مهندسی سه برابر برنامه مصوب رشد داشته است.

وی گفت: دامنه فعالیت پروژه های اجرایی صنعت آب و برق به ۴۰ کشور از جمله کشورهای همسایه، آسیای‌ میانه، خاورمیانه، آمریکای ‌لاتین و قاره ‌آفریقا، گسترش یافته است.

محصولی ادامه داد: هم اکنون ۵۹ پروژه به ارزش سه میلیارد و ۱۹۸ میلیون دلار با پراکندگی در ۱۹ کشور در دست اجراست.

به گفته محصولی، احداث سد و نیروگاه اوما اویا در سریلانکا، سد و نیروگاه سنگ توده ۲ در تاجیکستان، نیروگاه صدر در عراق، نیروگاه های سیکل ترکیبی تشرین و جندر در سوریه و احداث سد و نیروگاه مگری در ارمنستان ازجمله پروژه های مهم در دست اجراست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها