بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ضرورت عملیاتی شدن تولید برق از انرژی بادهای ۱۲۰ روزه‌ی سیستان

کد خبر: 42155 Print This Post
۲۳ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۱:۵۵
ضرورت عملیاتی شدن تولید برق از انرژی بادهای ۱۲۰ روزه‌ی سیستان

http://www.bananews.irاستاندار سیستان و بلوچستان گفت: تولید برق با استفاده‌ی بهینه از انرژی بادهای ۱۲۰ روزه‌ی منطقه‌ی سیستان باید هر چه سریع‌تر عملیاتی شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) «حاتم ناروئی» در دیدار با کارکنان شهر رامشار با تقدیر از زحمات آنان در زمینه‌ی توسعه‌ی زیربنایی این شهر افزود: بهره‌برداری از بادهای ۱۲۰ روزه‌ی سیستان در تولید برق و استفاده از این انرژی می‌تواند تحولی شگفت در عمران و آبادانی سیستان و بلوچستان به‌ویژه مناطق شمالی استان از جمله شهر رامشار ایجاد کند.

وی اظهار کرد: با توجه به وسعت زیاد اراضی رامشار باید هر چه زودتر نسبت به توسعه‌ی واحدهای دانشگاهی در این شهر اقدامات لازم شود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه‌ی مناطق این استان از شمال تا جنوب به‌ویژه شهر رامشار به عنوان منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی بهترین پتانسیل را برای ترانزیت کالا در حوزه‌ی داخل کشور و آسیا دارند.

ناروئی افزود: جذب فعالان اقتصادی بومی برای سرمایه‌گذاری در مناطق اقتصادی سیستان و بلوچستان از جمله رامشار نقش مهمی در توسعه‌ی واحدهای صنعتی و تولیدی و اشتغالزایی در استان دارند.

وی با تاکید بر توسعه‌ی جنگل‌کاری در شهر رامشار ادامه داد: کاشت درختان میوه‌دار می‌تواند فضای سبز مطلوبی را برای مردم این شهر پدید آورد.

 

به گزارش ایسنا، مدیرعامل شهر جدید رامشار در سیستان و بلوچستان نیز یادآور شد: هم‌اینک ۹۰۴ واحد مسکن مهر در این شهر در دست ساخت و ۴۰ واحد مسکن استیجاری آماده‌ی استفاده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها