بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل خدمات آب، برق و فاضلاب ۶۵۰ هزار واحد مسکن مهر

کد خبر: 40473 Print This Post
۲۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۵۴
تکمیل خدمات آب، برق و فاضلاب ۶۵۰ هزار واحد مسکن مهر

http://www.bananews.ir/هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری رسید و در حالی که همگی دارای برق، آب و سیستم فاضلاب بودند، تحویل مردم داده شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مشاور وزیر نیرو در امور مسکن مهر در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام خبر فوق اظهار کرد: تا پایان مسوولیت بنده به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در امور مسکن مهر در اواخر دی ماه ۶۵۰ هزار واحد مسکونی دارای آب، برق و سیستم فاضلاب تحویل داده شد و زیرساخت‌های ۲۵۰ هزار واحد مسکونی نیز در حال تکمیل بود که کارهای آن ادامه دارد.
ستار محمودی با اشاره به این‌که بسیاری از شرکت‌ها به خاطر پیشبرد سریع کار به پیمانکاران دین‌هایی را داشتند، درباره تعدیل قراردادها گفت: قراردادها براساس تفاهم قبلی ماند و تعدیل نشدند.
وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب نیز تصریح کرد: تعدادی از تصفیه خانه‌ها اجرا شده و تعدادی در دست انجام است اما خدمات ایجاد شبکه‌ها انجام شده است.
نماینده سابق تام الاختیار وزیر نیرو در امور مسکن مهر در مورد چرایی واگذاری مسئولیت خود گفت: لازم بود واحدی دیگر که در حوزه تامین درآمد فعال است بیشتر به موضوع مسکن مهر توجه کند و مهندس شمسایی که مدیر کل حوزه اقتصادی و درآمد وزارت نیرو هم هست به این حوزه کمک می‌کند.
تا اواخر دی ماه ستار محمودی با حفظ سمت نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در امور مسکن مهر و زلزله‌زدگان نیز بود و پس از آن شمسایی نمایندگی وزیر را بر عهده گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها