بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تمام واحدهای مسکن مهر چهارمحال‌وبختیاری از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند

کد خبر: 39644 Print This Post
۰۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۹:۳۸
تمام واحدهای مسکن مهر چهارمحال‌وبختیاری از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند

http://www.bananews.ir/مدیر‌عامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون کل واحدهای مسکن مهر استان از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس هیبتیان در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، آموزش و تقویت منابع انسانی را اساسی‌ترین رویکرد شرکت گاز دانست و گفت: علی رغم مشکلات عدیده مالی شرکت گاز استان، سال گذشته با به اتمام رساندن اغلب پروژه‌های در دست انجام خود یکی از موفق‌ترین سال‌های کاری خود را پشت سر گذاشتیم.

وی با بیان اینکه گازرسانی به همه واحدهای مسکن مهر در سطح استان به طور کامل انجام شده است، خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال یک هزار و ۸۸۵ خانوار از ساکنین مسکن مهر منظریه شهرکرد از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

هیبتیان با بیان اینکه استان رتبه ششم را در گازرسانی شهری و روستایی در سطح کشور به دست آورده است، خاطرنشان کرد: این استان در گازرسانی شهری رتبه اول کشوری و در گازرسانی روستایی رتبه هفتم را در گازرسانی را در سطح کشور کسب کرده است.

وی با بیان اینکه ۲۵ ناحیه و شهرک صنعتی استان از نعمت گاز برخوردار شده‌اند، گفت: برای برخوردار شدن ۱۳ روستا از نعمت گاز ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

هیبتیان تصریح کرد: در حال حاضر طبق آمار، ۷۵ درصد خانوارهای روستایی و ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها