بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۹۹ درصد از روستاهای کشور از نعمت برق برخوردارند

کد خبر: 39426 Print This Post
۰۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۶:۵۱
۹۹ درصد از روستاهای کشور از نعمت برق برخوردارند

http://www.bananews.ir/ مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توانیر گفت: ۹۹ درصد از روستاهای کشور از نعمت برق برخوردار هستند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بیژن قاسمی در اولین مسابقه ملی طراحی پوستر ایمنی در برق در خراسان شمالی با اشاره به اینکه صنعت برق یکی از موفق‌ترین صنایع در کشور بوده است افزود: در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری از این نعمت برخوردارند.

وی تاکید کرد: استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی از جمله استان‌هایی بوده‌اند که در توزیع و گسترش این نعمت به خوبی درخشیدند.

قاسمی ادامه داد: برق با تمامی رفاهی که برای افراد به دنبال دارد، با مخاطراتی نیز همراه است که با رعایت نکات ایمنی می‌توان از بروز آن‌ها جلوگیری کرد. بر این اساس هنرمندان نقش بسیار مهمی در نهادینه کردن فرهنگ ایمنی در جامعه دارند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توانیر خاطرنشان کرد: نهادهایی همچون سازمان نظام مهندسی و شهرداری از اعطای تسهیلات به منازلی که مسائل ایمنی در خصوص برق را رعایت نکرده‌اند، خودداری کنند. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها