بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ماموران آب مناطق، بصورت چرخشی تغییر می کنند

کد خبر: 3690 Print This Post
۰۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۵
ماموران آب مناطق، بصورت چرخشی تغییر می کنند

www.BanaNews.irمعاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: برای جلوگیری از هرگونه تبانی و یا ایجاد اختلال در زمینه قرائت کنتورهای آب مشترکین ماموران قرائت کنتورها در هر منطقه و در هر دوره قرائت بصورت چرخشی تغییر می کنند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایرنا،’بهرام حیدری’، اظهار داشت: جابه جایی چرخشی مامورین قرائت کنتور کار تازه‌ای نیست و پیش از این نیز در شرکت آب و فاضلاب این کار صورت می گرفت اما با توجه به هدفمندی یارانه‌ها در کشور و افزایش بهای آب با جدیت بیشتری این امر را دنبال می کنیم.

وی تاکید کرد: در هر دوره از قرائت کنتور، مامورین شرکت آب علاوه بر ثبت میزان مصرف آب ، در مورد دستکاری و یا خرابی کنتور مشترک نیز گزارش‌های مربوطه را به شرکت‌های آب و فاضلاب ارسال می کنند.

وی تصریح کرد: از آنجا که کنتورهای آب بصورت پلمپ شده است، امکان دست‌کاری در میزان آب مصرف وجود ندارد.

حیدری ادامه داد: هزینه نصب کنتور در نقاط مختلف کشور با توجه به ویژگی‌های هر استان و شهری متفاوت است چرا که در بعضی از مناطق نصب و ایجاد انشعاب جدید از نظر حفاری و سایر مسائل مشکلات بیشتری دارد.

مدیر امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران اظهار داشت: در شهر هزینه نصب و تفکیک هر کنتور آب به همراه وسائل و تجهیزات جانبی آن در مجموع یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال (۱۸۵ هزار تومان) برای هر واحد است.

وی در پایان گفت: از ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در کشور در استان تهران حدود پنج درصد کاهش مصرف آب گزارش شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها